شرکت دالمن افزار پارسه با نام تجاری دالمن در سال ١٣۸۶ با هدف مشارکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات و تجهیز مراکز داده کشور تاسیس گردید.با توجه به کلیدی تر شدن نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف، حرکت روز افزون به سمت سیستم‏ها و سرویس‏های اطلاعاتی مکانیزه و همچنین رشد حجم داده‏ ها در سال‏های اخیر موضوع مراکز داده از جایگاه و اهمیت ویژه‏ ای برخوردار شده است لذا شرکت دالمن افزار پارسه با تکیه بر تجربه و تخصص خود در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده‏ سازی و پشتیبانی شبکه‏ ها و مراکز داده فعالیت می کند . اعتقاد دارد که با ارتقای سطح دانش مشتریان خود می تواند سطح ارایه خدمات خود را بهبود بخشد. در واقع اطمینان داریم که اعتبار و سرمایه شرکت ما در گرو رضایت مشتریان از اجرای پروژه هایشان است و این جز با نگاه تخصصی و فنی آن ها به نیازهای خود حاصل نمی شود.

 

فعالیت های شرکت دالمن افزار پارسه

  

مشاوره، طراحی و پیاده سازی مراکز داده

مرکز داده (Data Center) اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمان ها و شرکت های امروزی می باشد. نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح و بلادرنگ تجهیزات به صورت 7*24، طراحی یک دیتاسنتر مناسب با ویژگی های مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. استاندارد های جهانی TIA 942،  ISO 27000و IP از جمله استاندارد هایی است که ما در طراحی و پیاده سازی مراکز داده از آنها بهره می بریم. یک دیتاسنتر استاندارد از نظر ANSI/TIA از بخش های متعددی چون Storage Room Telecomm Room، Entrance Room و ... تشکیل می گردد که اتاق سرور (Server Room) مهمترین آنهاست. با توجه به محدودیت منابع، هزینه و اطلاعات در شرکت ها، سازمان ها و موسسات متوسط و کوچک، راه اندازی یک اتاق سرور استاندارد در این گونه مراکز کافی می باشد. ایجاد مکانی امن در جهت متمرکز کردن سرور های شبکه و استفده از منابع مشترک نگهداری، از عوامل مهم و تاثیر گذار پیشبرد کاری یک سازمان می باشند؛ لذا در این راستا اتاق سرور ایجاد شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد. اهداف اصلی در پیاده سازی اتاق سرور عبارتند از مقاومت سازه، ایمنی نفوذ پذیری و اطمینان از صحت داده ها.

 

•مشاوره و ارائه انواع سرور ها

•مشاوره، تامین، طراحی و پیاده سازی سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

•مشاوره، تامین، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری

 در چندین سال اخیر با گسترش شبکه های کامپیوتری، سازمان ها و موسسات متعددی اقدام به برپا سازی شبکه و بهره گیری از امکانات آن نموده اند. با توجه به شرایط، نیازمندی ها و سیاست های متفاوت سازمان ها، بدیهی است که طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری میبایست بصورت اختصاصی برای هر سازمان صورت پذیرد، تا پاسخگوی نیازهای آن باشد. فرایند طراحی شبکه، فرایندی حساس، دقیق و تخصصی می باشد و نیازمند صرف زمان و دقت زیادی می باشد. قدم اول در طراحی شبکه تعریف دقیق و درست از نیازمندیها است. در این مرحله بایستی اطلاعات کافی در مورد مقدار ترافیک شبکه، نوع ترافیک (دیتا، ویدیو و غیره...) و منابع و مقاصد ترافیک جمع آوری گردد. با استفاده از این اطلاعات می توان ظرفیت های مورد نیاز را شناسایی نمود. نیازمندیهای استخراج شده به عنوان ورودی در گام بعدی یعنی مرحله طراحی مورد استفاده قرار می گیرند. در این گام طراحی شبکه، از تکنیک ها و الگوریتم های متفاوتی برای تولید توپولوژی شبکه استفاده میگردد. این مرحله خود شامل مراحل مختلفی نظیر مشخص نمودن محل لینکها و نودها، مسیر یابی ترافیک و دسته بندی تجهیزات می باشد. بعد از انتخاب توپولوژی شبکه، در گام سوم بایستی آنالیز های متعددی برای مشخص نمودن هزینه ها، مشخصات قابل اطمینان و تاخیرات قابل قبول انجام شود. این گام در طراحی شبکه با عنوان آنالیز های عملکرد شناخته می شود. با اتمام این سه مرحله، اولین مرحله از طراحی شبکه به اتمام رسیده و در ادامه با دریافت اطلاعات صحیح تر این مراحل تا طراحی نهایی تکرار می گردد. ایده اصلی در طراحی این فرایند تکرار پذیر، دستیابی به طراحی های گوناگونی است که می توان آنها را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف استفاده نمود. اما متاسفانه روش ریاضیاتی دقیقی برای انتخاب بهینه ترین طرح شبکه وجود ندارد. به همین دلیل طراح شبکه بایستی برای مقایسه و انتخاب یکی از این راه حل ها از تجربه و دانش فنی خود استفاده نموده و طرحی را که دارای بالاترین کارایی و کمترین هزینه نسبت به سایر طرحها باشد انتخاب نماید. شرکت دالمن افزار پارسه با در اختیار داشتن گروهی خبره از کارشناسان مجرب شبکه در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری، آمادگی ارائه خدمات مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری به مشتریان گرامی دارا می باشد.

 

 

مدیریت و نگهداری شبکه های کامپیوتری

 وقفه در کار شبکه و کاهش کارایی آن ممکن است لطمات جبران ناپذیری نظیر نارضایتی مشتریان، عدم ثبت صحیح و کامل اطلاعات، کند شدن روالهای کاری و... را برای سازمان به دنبال داشته باشد. نگهداری و پشتیبانی مستمر از شبکه های کامپیوتری یکی از الزامات ضروری در استفاده بهینه از حداکثر ظرفیتهای آنها بوده و نیازمند تخصص و مهارت زیادی برای رفع سریع و به موقع مشکلات پیش آمده می باشد. به منظور پاسخگویی به این نیاز، شرکت دالمن افزار پارسه با بهره گیری از کارشناسان فنی مجرب در امر شبکه، گروه خدمات و پشتیبانی از تجهیزات شبکه را تشکیل داده و آمادگی ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری 7*24 از شبکه های کامپیوتری مشتریان را دارا می باشد.

 

 •تعمیرات تخصصی انواع سرور و تجهیزات دیتاسنتر

 شرکت دالمن افزار پارسه با افتخار کار تعمیرات تخصصی انواع سرور های کمپانی های بزرگ INTEL، SUPERMICRO، HP، IBM ، انواع تجهیزات ذخیره سازی MSA، EVA و انواع تجهیزات اکتیو شبکه را برعهده دارد.

 

 •بازیابی اطلاعات در محیط Array

 امروزه اطلاعات در سازمانها و شرکتها به صورت متمرکز بر روی سرور ها نگهداری می شود. علی رغم مزایای بسیار زیاد استفاده از سرور ها، نگهداری و امنیت اطلاعات سرورها برای سازمانها بسیار حائز اهمیت است و از دست رفتن اطلاعات شرکت یا سازمان میتواند خسارات زیاد و حتی جبران ناپذیری به آنها وارد کرده، و از طرفی دیگر از دست رفتن اطلاعات سرورها همانند سایر سیستم های ذخیره سازی داده ها امری اجتناب ناپذیر است. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و تجهیزات نوین بازیابی اطلاعات در این زمینه قادر بازیابی انواع سرورها و پیکر بندی های RAID بوده و سرویسی را فراهم آورده است تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران گرامی بشتابد.

 •بازیابی اطلاعات از  RAID ها و با کنترلرهای مختلف

 •بازیابی اطلاعات از انواع هارد درایو

•بازیابی اطلاعات به هر دلیل از دست رفتن اطلاعات(ویروسها، نوسانات برق، Crash کردن هارد و ...)

  

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

 خدمات پس از فروش و پشتیبانی در صنعت IT از حیاتی ترین مسائل مطرح در این صنعت محسوب می گردد و همراه یکی از دغدغه های ذهنی مدیران در زمینه بکارگیری تکنولوژی بوده است، مثلاً در سازمان هایی با تراکنش های بالا، این مسئله از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و بروز کوچکترین مشکلی چنانچه به سرعت مرتفع نگردد ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را برای سازمان به دنبال داشته باشد.به همین دلیل تقویت و گسترش واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی، در چند سال اخیر در سطح اصلی ترین استراتژی های کاری شرکت دالمن افزار پارسه قرار گرفته و مدیریت مجموعه با درک اهمیت بسیار بالای موضوع، توجه ویژه ای در این زمینه را دارد.

 

کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای گارانتی یک یا چندین ساله و حداقل ٣ سال خدمات پس از فروش می باشند و کلیه خدمات برای محصول دارای گارانتی بصورت رایگان به مشتریان ارائه می شود.

 

 

 

 

 

 

پر بازدیدترین مطالب

 • ارایه نسخه جدید سرویس پک Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2015.10.0
  ارایه نسخه جدید سرویس پک  Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2015.10.0 شرکت HP سرویس پک جدید سرورهای سری Proliant ML/DL /SL خود را منتشر کرد. این سرویس پک شامل فریم ورهای جدید و System Software Maintenance می باشد. به روز رسانی سرورها با این سرویس پک…
 • 75 درصد سیستم های بر پایه x86 مجازی سازی شده اند
  75 درصد سیستم های بر پایه x86 مجازی سازی شده اند هیچ فناوری دیگری مانند مجازی سازی ساختار زیرساخت IT سازمان ها را دگرگون نکرده است. فناوری مجازی سازی به عنوان راهکاری جهت افزایش بهره وری سرورها،بهره‏وری انرژی،کاهش تعداد ماشين‏ های سخت‏ افزاری،کاهش فضاي فيزيکي مرکز…
 • معرفی هارد دیسک های سری Surveillance شرکت Seagate
  معرفی هارد دیسک های سری Surveillance شرکت Seagate سیستم های نظارت تصویری رشد قابل ملاحظه ای در سال های اخیر داشته اند. این سیستم های دیجیتال وابسته به اجزای ذخیره سازی قابلیت هایی نظیر کارایی، انعطاف پذیری و مصرف بهینه انرژی را دارا…
 • HP همچنان سردمدار بازار جهانی سرور
  HP همچنان سردمدار بازار جهانی سرور بر طبق گزارش IDC رشد بازار سرور با نرخ 2.3 درصد نسبت به سال 2013 به عدد 50.9 میلیارد دلار در سال 2014 رسید. شرکت HP به عنوان سرمدار بازار سرور 26.8 درصد این بازار…
 • تغییر آدرس شرکت دالمن افزار پارسه
  تغییر آدرس شرکت دالمن افزار پارسه به اطلاع کلیه مشتریان و مراجعه کنندگان محترم می رساند به دلیل تغییر محل دفتر شرکت لطفا قبل از مراجعه با شماره تلفن های مندرج در همین وب سایت هماهنگی بفرمایید. با تشکر مدیریت شرکت…